GRUBR montuje

GRUBR montuje kuchyně IKEA

Variabilita návrhu, komplexnost řešení a rozmanitost stylů – tradiční benefity kuchyní IKEA v kombinaci s profesionálně odvedenou prací řemeslníka, který se nebojí čelit novým výzvám.

Kontakt
O mně, já Ladislav Grubr

Zabývám se montážemi a návrhem kuchyní již léta.

Když jsem před více než deseti lety navrhl a realizoval svou první kuchyňskou linku, netušil jsem, že jich postupem času přibudou stovky a má práce udělá tolika zákazníkům radost. Do puntíku vyřešený návrh, precizně odvedená práce, maximální využití nasbíraných zkušeností a důraz na dodržení stanoveného rozpočtu – hodnoty, které mě a mou práci vždy provází a jsou jistotou spokojenosti zákazníka.

Galerie Kontakt
Ladislav Grubr

Zaměření

Přesné zaměření prostoru pro kuchyňskou linku včetně zpracování dokumentace.

Vizualizace

Grafické zpracování projektované kuchyňké linky pro snadnou představu.

Stavební příprava

Vyhodnocení odpovídajících pozic pro přívod elektřiny či vody.

Realizace

Profesionální montáž kompletní kuchyňské linky dle přání zákazníka.

GRUBR montuje kuchyně IKEA

Montáž kuchyní s GRUBREM

Kuchyňské systémy IKEA poskytují nespočet možností a řešení – GRUBR montuje tak, aby bylo vždy dosaženo Vaší stoprocentní spokojenosti, vše vyhovovalo Vašim potřebám, preferovanému stylu i rozpočtu.

  • komplexní systém
  • velká variabilita a funkčnost
  • vysoká spolehlivost a cenová dostupnost
  • velké množství doplňků
  • značkové kuchyňké spotřebiče

Galerie

Nejlepší vizitkou každého řemeslníka je profesionálně odvedená práce a spokojený zákazník. Prohlédněte si realizované instalace a nechejte se inspirovat při výběru té Vaší – každá z těchto kuchyní je originálem a zákazníkům vnesla do domova radost, funkčnost a pohodlí.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně

Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně

Kontakt

Budu velmi rád, když se rozhodnete využít mých služeb a kontaktujete mě – v případě, jestli Vás má práce zaujala, nic snažšího není. Pokud je to možné, využijte prosím primárně kontaktu pomocí e-mailu, abych mohl Vaše představy a požadavky snadno a od samého začátku vést jako projekt a věnovat mu maximální péči (v e-mailu prosím nezapomeňte uvést telefonický kontakt).

Kontakt